võib, 2022

07mai12:0018:30Intensiivkursus kitarristidele: flamenkotantsu saade. Ühepäevane intensiivkursus koos live-tantsu ja löökpillidega

Event Details

Sellel kursusel saavad kõik osalevad kitarristid kogemuse flamencotantsija saatmisel koos flamenco löökpillimängijaga. Meistrikursus on suunatud algajatele ja edasijõudnud kitarristidele, kes soovivad saada oma esimest kogemust flamencotantsu saatmisel. Samuti neile kitarristidele, kes soovivad parandada oma rütmi- ja suhtlemisoskusi flamencotantsijate ja löökpillimängijatega koos mängides.

Osaleja saab eelnevalt mitmeid materjale individuaalseks läbitöötamiseks, et neid meistriklassi ajal koos tantsija ja löökpillimängijaga esitada. Sessiooni jooksul on saab harjutada nii grupis saadet kui ka individuaalse saadet. Tempo kohandatakse vastavalt iga osaleja eelistustele ning kitarriassistent Jorge Arena on valmis toetama ja aitama neid, kes on kõhklevamad individuaalses mängimises.

Kursuse materjalid:
1. Escobilla por soleá (algtasemel)
2. Escobilla por soleá (kesktase)
3. Silencio ja escobilla por alegrías (algtase)
4. Silencio ja escobilla por alegrías (kesktase)

Iga osaleja saab pärast registreerimist loetletud materjalid nootatsioonil + TABS koos videosalvestistega, kus iga materjali kitarriesitus on näitena esitatud. Osaleja peaks töötama nende materjalidega kursusele eelnevatel nädalatel ja kuudel, et olla võimeline neid meistriklassi ajal ladusalt esitama. Kui mitte kõiki, siis vähemalt ühte lugu peaks ta suutma esitada, isegi kui see on väga aeglases tempos. Tantsija, löökpillimängija ja kitarri assistent kohanevad täielikult iga osaleja vajadustega tema korra ajal. Kõik huvilitatud kitarristid, palun pidage meeles, et mida varem registreerute, seda rohkem aega on teil korralikult end ette valmistada. Juhul kui mõni osaleja teab mõnda muud arranžeeringut pakutud tantsustruktuuride jaoks, on ta oodatud seda oma järjekorras lisaks pakutud arranžeeringutele proovima.

Registreerimistasu: 85 eur.
Kuidas registreeruda: kirjutage aadressil jorgearenaflamenco@gmail.com ja lisage:
– täisnimi
– lühikirjeldus teie varasemast kogemusest flamenco-kitarri mängimisel.

Time

(Laupäev) 12:00 - 18:30

Location

Heldeke teater-baar

Tööstuse 13

Organizer

Jorge Arena jorgearenaflamenco@gmail.com

X