Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, class '' not found in /data01/virt49022/domeenid/www.iberofest.ee/htdocs/wp-includes/class-wp-hook.php on line 324
Festivalist – Iberofest

Festivalist

Banner promocional para 'Iberofest', un festival de cultura Ibero-Americana. El evento tiene lugar de abril a mayo de 2024, como indica el texto en la parte derecha del banner. El sitio web del festival se muestra en la parte inferior como 'www.iberofest.ee'. El fondo es de color azul claro con el nombre 'iberofest' en letra blanca y estilizada al centro. A la izquierda, hay una pintura de una mujer con cabello oscuro, una blusa amarilla y un abrigo negro; mira hacia el espectador con una expresión seria.

Iberofest on festival, mille eesmärgiks on tutvustada Eestis Iberoameerika riikide kirevat ja mitmepalgelist kultuuri. Iberofesti nimi tuleneb Eestis veel vähetuntud terminist Iberoameerika, mis hõlmab hispaania- ja portugalikeelseid riike Euroopas ning Lõuna- ja Kesk-Ameerikas. Festivali algatas Hispaania suursaatkond 2014. aasta märtsis, et anda teistele Iberoameerika saatkondadele võimalus enda riiki siinmail laiemalt tutvustada ja kultuuri kaudu Eestiga sidemeid tihendada. Iberofest kestab terve kuu ja selle kava hõlmab erinevaid üritusi nii  muusika, kunsti, tantsu, gastronoomia, kirjanduse kui kino vallast. Lisaks saatkondadele löövad kaasa ka kohalikud koostööpartnerid ja hispaania keele keskused Tallinnas. Loodame, et õpite nende erinevate sündmuste abil meie rikast ja mitmekülgset kultuuripärandit paremini tundma.


X