Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, class '' not found in /data01/virt49022/domeenid/www.iberofest.ee/htdocs/wp-includes/class-wp-hook.php on line 324
Programm 2019 – Iberofest

Programm 2019

Banner promocional para 'Iberofest', un festival de cultura Ibero-Americana. El evento tiene lugar de abril a mayo de 2024, como indica el texto en la parte derecha del banner. El sitio web del festival se muestra en la parte inferior como 'www.iberofest.ee'. El fondo es de color azul claro con el nombre 'iberofest' en letra blanca y estilizada al centro. A la izquierda, hay una pintura de una mujer con cabello oscuro, una blusa amarilla y un abrigo negro; mira hacia el espectador con una expresión seria.

01märtsallday31HISPAANIA KUU KUUSK HERNESTO KOHVIKUSTALLINN KUUSK HERNESTO

01märts19:1519:15JAMÓN IBÉRICO LÕIKAMISE ÕPITUBA JA DEGUSTEERIMINETALLINN CENTRO PICASSO

02märts13:0013:00TUTVUME SALAMANCAGATALLINN CENTRO PICASSO

02märts16:0017:30Hispaania – kultuuride sulatusahiTallinn La Tarara

05märts17:3019:10IBEROFESTI FILMINÄDAL: MINU SUUR ÕHTU (Hispaania, 2015)TALLINN KINO ARTIS

06märts17:3018:15IBEROFESTI FILMINÄDAL: KALLISTUSED (Guatemala, 2014)TALLINN KINO ARTIS

06märts19:0019:00RIKKALIK MEHHIKO: PALJU ENAMAT KUI LA CUCARACHATALLINN HISPAANIA MAJA

06märts21:3021:30IBEROFESTI FILMIPROGRAMM ETV2 KANALIL: PALMIPUUD LUMESETV2

07märts17:3019:10IBEROFESTI FILMINÄDAL: HISPAANIA TANTSIJA (Hispaania, 2016)TALLINN KINO ARTIS

07märts18:1518:15FILMIÕHTU: TUMESININEPEAAEGUMUSTTÜ LOSSI 3 HOONE RUUM 307

07märts19:0019:00VEINITÄHESTIK: LÕUNA-HISPAANIATALLINN HISPAANIA MAJA

08märts17:3019:10IBEROFESTI FILMINÄDAL: KUIDAS OLLA NORMAALNE (Hispaania 2015)TALLINN KINO ARTIS

08märts19:0023:00Naistepäev La TararasTallinn La Tarara

08märts19:1519:15ESINEVAD RUBER VELIZ JA JORGE ARENATALLINN CENTRO PICASSO

09märts12:0012:00HISPAANIA KEEL LASTELETALLINN CENTRO PICASSO

09märts13:0013:00MEHHIKO HISPAANIA KEEL ALGAJATELETALLINN HISPAANIA MAJA.

09märts13:3015:10IBEROFESTI FILMINÄDAL: MISSIOON PÄÄSTKE LIPP (Hispaania 2015)TALLINN KINO ARTIS

09märts19:0019:00SUUREJOONELINE HISPAANIA ÕHTUTALLIN VINOTEEK VABRIK

09märts20:0023:59PARRILLADA ARGENTINA EHK ARGENTINA GRILLIÕHTUTALLINN Q ARGENTINA GRILL

10märts13:0013:00KEELEKÜMBLUS HISPAANIAS JA LADINA-AMEERIKASTALLINN HISPAANIA MAJA

11märts19:0019:00LÕUNA-AMEERIKA JA AMAZONAS – REISIMINE KÕIKIDE MEELTEGATALLINN HISPAANIA MAJA

11märts19:0020:00KONTSERTETENDUS ABANICOVILJANDI KOIDU SELTSIMAJA

13märts17:3017:30KUNSTNIK DANIEL PALACIOSE LOENGTALLINN ARS ART FACTORY

13märts19:0019:00KIRGLIK JA VÄRVIKÜLLANE COLOMBIATALLINN HISPAANIA MAJA

13märts21:3021:30IBEROFESTI FILMIPROGRAMM ETV2 KANALIL: FANTASTILINE NAINEETV2

14märts14:0018:00KUNSTNIK DANIEL PALACIOSE TÖÖTUBATALLINN ARS ART FACTORY

14märts18:1518:15FILMIÕHTU: LIBLIKATE KEELTÜ LOSSI 3 HOONE RUUM 307

15märts(märts 15)19:0016(märts 16)02:00ÜKS, KAKS, KOLM…RUMBA!Tallinn Seitse Merd

15märts19:0020:00Flamenkokvintett Castaño kontsertPÄRNU KULTUURIKLUBI TEMPEL

15märts19:0019:00ARGENTINA KINOÕHTUTALLINN CENTRO PICASSO

15märts19:0019:00FERIA DE ABRIL TALLINNASTALLINN KUUSK HERNESTO

16märts11:0014:00CAJONI KURSUS REIGO AHVENAGATALLINN STUUDIO ARTEFLAMENCO

16märts13:0013:00MAITSVAD TAPAD IBERIC TAPASE JA PICASSO KESKUSEGATALLINN CENTRO PICASSO

16märts19:0020:00KONTSERTETENDUS ABANICOTALLINN KUMU AUDITOORIUM

17märts13:0013:00KOHVIKUNST - TÄIUSLIKU KOHVI VALMISTAMINETALLINN HISPAANIA MAJA

17märts13:0013:00PAELLA MEREANDIDEGATALLINN PAN Y VINO

17märts16:0017:00KONTSERTETENDUS ABANICOTARTU ERM JAKOB HURDA SAAL

18märts19:0019:00CAMARÓN DE LA ISLA JA ENRIQUE MORENTE: REVOLUTSIOON FLAMENKO LAULMISESTALLINN HISPAANIA MAJA

19märts16:0020:00HISPAANIA PÄEV VILJANDISTÜ VILJANDI KULTUURIAKADEEMIA

20märts19:0019:00KINOKUNST HISPAANIAS: MINEVIK JA TÄNAPÄEVTALLINN HISPAANIA MAJA

20märts21:3021:30IBEROFESTI FILMIPROGRAMM ETV2 KANALIL: PABLO JA ESCOBARI VAHELETV2

21märts18:1518:15FILMIÕHTU: KEELATUD VIHMTÜ LOSSI 3 HOONE RUUM 307

21märts19:0019:00HISPAANIAHÕNGULINE NULLKULU GALAÕHTUSÖÖKTALLINN RESTORAN Ö

21märts19:0019:00TAPAS JA MULGIKAPSAS. PEETER OJA JA KADI AGURAIJUJA HISPAANIASTALLINN HISPAANIA MAJA

22märts18:3020:00Teekond Galicias: avastamata paradiisTallinn La Tarara

22märts19:4521:15TUTVUME KANAARI SAARTEGATALLINN CENTRO PICASSO

23märts13:0013:00JOO JA JOONISTA HISPAANIA ERITALLINN HISPAANIA MAJA

23märts15:0018:00ÕPITUBA: FLAMENCO!TALLINN STUUDIO ARTEFLAMENCO

23märts16:3016:30CHURROD MAIASMOKKADELETALLINN CENTRO PICASSO

23märts17:0017:00Hispaania kaardimängude õhtuTallinn La Tarara

24märts17:0019:00DOMINGO FLAMENCOTALLINN SCOTLAND YARD

25märts18:3018:30KEELEKÜMBLUS HISPAANIAS JA LADINA-AMEERIKASTALLINN HISPAANIA MAJA

27märts19:0019:00MITMEPALGELINE ARGENTINATALLINN HISPAANIA MAJA

27märts21:3021:30IBEROFESTI FILMIPROGRAMM ETV2 KANALIL: SÜMFOONIA ANALEETV2

28märts19:0019:00VEINITÄHESTIK: PÕHJA-HISPAANIATALLINN HISPAANIA MAJA

28märts19:3019:30MARIA KECKI FLAMENCOKONTSERTTARTU TEATRI KODU

29märts18:3018:30Hispaania – kultuuride sulatusahi IITallinn La Tarara

29märts19:1519:15ERISKUMMALISED HISPAANIA PIDUSTUSEDTALLINN CENTRO PICASSO

30märts20:0020:00MARIA KECKI FLAMENCOKONTSERTTALLINN PHILLY JOE’S

X