võib, 2023

30mai19:1520:30Vestlusõhtu “Eesti ja Hispaania: lugu kahe riigi muutumisest”

Event Details

30. mail tutvustab Hispaania suursaadik Eestis, Guillermo Corral van Damme kaasaegset Hispaaniat ja selle viimaste aastakümnete edukat muutumislugu riigi ja ühiskonnana, et ületada keeruline 20. sajand ja kindlustada enda koht arenenud demokraatliku ja eduka majandusega riigina. Lisaks soovib nüüdisaegne Hispaania silma paista oma avatud ja tolerantse ühiskonnaga, mis on inimõiguste ja vabaduste kaitsmisel paljudes valdkondades teerajaja.

Näib võimatu mitte näha selles muutuste eduloos paralleeli tänapäeva Eesti viimase kolme aastakümne ajalooga. Hispaania ja Eesti, partnerid ja liitlased, mis asuvad Euroopa eri osades, jagavad lisaks põhimõtetele ja väärtustele ka neid ajaloolisi muutuste lugusid.

Osalemine on tasuta, kuid ajalik eelnev registreerumine Hispaania Maja kodulehel. Vestlusõhtu toimub inglise keeles. Kohtade arv on piiratud!

Enne ja pärast üritust saab teha tutvust laia valikuga Hispaania Maja raamatu- ja hispaania maitsete poes. Samuti pakume teed, kohvi ja väga häid Hispaania veine. Parkimine tasuta hoovis.

Rõõmsa kohtumiseni Hispaania Majas!

Time

(Teisipäev) 19:15 - 20:30

X