märts, 2017

27märts19:00MUUSIKA SIIT- JA SEALTPOOLT ANDE

Event Details

Mercedes Krapovickas, Valia Wistuba and Camilo Pajuelo, kolm väljapaistvat muusikut, esinevad esimest korda koos ühel kontserdil 27.märtisl Tallinn festivali Iberofest raames. Koos esitavad nad Ladina-Ameerika muusikute loomingut, sealhulgas ka Violeta Parra ja Astor Piazzolla muusikat. Kontsert on osalejatele tasuta. Kontserdi korraldajateks Argentiina ja Tšiili suursaatkonnad Helsingis.

Mercedes Krapovickas on bandoneonimängija, pianist, helilooja ja muusikateadlane Argentinast, kes on õppinud lisaks paljudelte teistele õppeasutustele ka Sibeliuse Akadeemias Soomes. Mercedese repertuaaris on tänu tema erilisele instrumendile aukohal tangomuusika, kuid ka ta enda aranžeeringu d ja helilooming.

Valia Wistuba on Tšiili poplaulja, kes alustas muusikaga juba üsna varases lapseeas. Olles pärit kuulsast Tšiili muusikute perest, kuulusid muusika ja balletitants tema ellu igapäevaselt. Tänaseks päevaks on Valiast kujunenud väljendusrikka häälega andekas laulja.

Camilo Pajuelo on Peruu muusik ja muusikateadlane. Camilo on lõpetanud Peruu Rahvusliku Konservatooriumi Limas kitarri erialal. Lisaks soolokitarristi karjäärile on Camilo ka nõutud kammermuusik.

Tere tulemast kontserdile!

     

 

Time

(Esmaspäev) 19:00

Location

Kumu Auditoorium

Valge 1 10127 Tallinn

X