Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, class '' not found in /data01/virt49022/domeenid/www.iberofest.ee/htdocs/wp-includes/class-wp-hook.php on line 324
Latino Fest 3.0 – Iberofest

mai, 2024

25mai12:0020:00Latino Fest 3.0

Event Details

Tere tulemast kauaoodatud Latino Festile 3.0, Eesti suurima Ladina-Ameerika kultuuripidustuse kolmandale osale, mille korraldab Eesti südames elav Ladina-Ameerika kogukond. See üritus ei ole lihtsalt kokkutulek, vaid kultuuriline ekstravagantsa, mille eesmärk on edendada ühtsust, rõhutades samal ajal rõõmsalt Eestis elavate ladina-ameerika traditsioonide rikkalikku kooslust.

Latino Fest 3.0 kutsub peresid kokku tulema ja osa saama päevast, mis on täis lummavaid elamusi. Alates ehtsate Ladina-Ameerika köögi maitsete nautimisest kuni interaktiivsete töötubadeni, mis sobivad igale vanusele, lubab see üritus lõbusat õppimist ja lõbu. Rütmi annavad Ladina-Ameerika muusika taktid, mida täiendavad meie mitmekesise ja dünaamilise kogukonna olemust kajastavad lummavad kunstietendused.

Tulge meiega ühinema, et tähistada piire ületavat ja mitmekesisuses peituvat ühtsust. Latino Fest 3.0 ei ole pelgalt üritus, vaid kultuurirännak, võimalus kõigile luua püsivaid mälestusi, võttes samal ajal omaks Ladina-Ameerika traditsioonide soojust ja elujõudu siinsamas Eestis. Tulge kõik, sest Latino Festil kerkib Ladina-Ameerika hing elule, mida igaüks saab nautida!

Time

(Laupäev) 12:00 - 20:00

Location

Telliskivi loomelinnak

Telliskivi 60a, Tallinn

X