Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, class '' not found in /data01/virt49022/domeenid/www.iberofest.ee/htdocs/wp-includes/class-wp-hook.php on line 324
HISPAANIA KEELE VESTLUSKLUBI – Iberofest

mai, 2024

08mai19:1520:45HISPAANIA KEELE VESTLUSKLUBI

Event Details

Kõige parem keeleõpe on praktiseerimine! Kutsume Sind Hispaania Maja vestlusklubisse hispaania keelt harjutama, kui Su keeleoskus on vähemalt A1.3. Võid tulla julgelt üksi, kuna meie õpetaja ettevalmistatud teemaküsimused haaravad Su igal juhul vestlusesse.

Keelekohvikut aitab läbi viia meie õpetaja Laura ning osalejateks on teised keeleõpilased ja hispaania keelt emakeelena kõnelejad. Astu Hispaanias mõnda kohalike lemmikbaari või –kohvikusse ja Sul ei ole võimalik sealt vestlemata lahkuda.

Üritus on tasuta Hispaania Maja õpilastele, kõikidele ülejäänutele 5 €. Kohtade arv on piiratud, vajalik eelnev registreerimine Hispaania Maja kodulehel. Vestlusklubi toimub hispaania keeles.

Enne ja pärast üritust saab teha tutvust laia valikuga Hispaania Maja raamatu– ja hispaania maitsete poes. Samuti saab kõrvale osta teed, kohvi ja väga häid Hispaania veine. Parkimine tasuta Hispaania Maja hoovis.

Time

(Kolmapäev) 19:15 - 20:45

Location

Hispaania Maja

Tondi 42

X