võib, 2022

30mai18:30Erakordne veiniõhtu Marqués de Murrietaga

Event Details

Marqués de Murrieta on legendiks mitte ainult Hispaanias, vaid tuntud ka rahvusvahelisel tasandil. Tema Castillo de Ygay on embleemaatiline mõis, mis loodud Prantsuse chateau eeskujul aastal 1852. Marqués de Murrieta on vanimaid pidevalt tegutsenud veinivalmistajaid Hispaanias Rioja piirkonnas. Viimased 35 aastat on olnud veinikoja omanik ja juht Vicente Dalmau Cebrián-Sagarriga, Conde de Creixell, tõelisest aadlisoost härrasmees. Nende vein on kriitikute poolt tunnistatud 2020.aastal maailma parimaks.

Veini ja selgitusi jagavad Hispaania Maja head sõbrad VINOSFAIRi sommeljeed Maret ja Aivar. Samuti loome videosilla ja kuulame tutvustusi otse allikast. Muidugi maitseme nende mõisa veinide hulgast viit silmapaistvat veini ning proovime sinna juurde sobivaid suupisteid. Maitsmisele tulevad veinid on järgmised: ALBARIÑO PAZO BARRANTES 2019, PRIMER ROSE 2020, RESERVA 2017, GRAN RESERVA 2015, DALMAU 2016.

Osalemine 35 € (osalustasu saab tasuda kohapeal sularahas enne ürituse algust). Vajalik eelnev registreerumine Hispaania Maja kodulehel.

Üritus toimub eesti keeles. Enne ja pärast üritust saab teha tutvust Hispaania Maja laia valikuga raamatu- ja hispaania maitsete poes. Parkimine tasuta hoovis.

Time

(Esmaspäev) 18:30

Location

Hispaania Maja

Tondi 42

Organizer

Hispaania Majainfo@hispaaniamaja.ee Tondi 42, Tallinn

X