Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, class '' not found in /data01/virt49022/domeenid/www.iberofest.ee/htdocs/wp-includes/class-wp-hook.php on line 324
Lossimuusika: Eduardo Rodríguez – klassikaline kitarr (Mehhiko) – Iberofest

mai, 2024

05mai18:00Lossimuusika: Eduardo Rodríguez – klassikaline kitarr (Mehhiko)

Event Details

Eduardo Rodriguez on klassikalise kitarri mängija ja helilooja. Ta on pärit Zacatecasest, Mehhiko, ja omandas bakalaureusekraadi Mehhiko Riikliku Autonoomse Ülikooli Riiklikus Muusikakoolis (National Music School of the National Autonomous University of Mexico)

Lossimuusika on pühapäevaste kontsertide sari, mille eesmärk on pakkuda kõrgetasemelist klassikalist muusikat ainulaadse akustikaga Kadrioru lossi barokses peasaalis. Kadrioru loss on kaunimaid ja tuntumaid ajaloolisi kontserdisaale Eestis. Viimaste aastakümnete jooksul on lossi peasaal pakkunud meeldejäävaid muusikaelamusi nii Tallinna elanikele kui arvukatele külalistele. Siinne muusika esitamise traditsioon on väga pikk, ulatudes 18. sajandisse, kui musitseerimine oli igapäevase õukonnaelu lahutamatu osa. Lossis on üles astunud nii säravaimad eesti interpreedid kui ka rahvusvaheliselt tunnustatud solistid ja ansamblid.

Kontsert toimub koostöös Mehhiko ja Hispaania suursaatkonnaga

HIND: 12-36€.

Veebileht ja piletite ostmine

Kontserdipilet kehtib samal päeval ka näitusepääsmena

Time

(Pühapäev) 18:00

Location

Kadrioru kunstimuuseum

A. Weizenbergi 37, Tallinn

X