märts, 2018

30märts19:0019:00Iberofesti klassikakontsert Ammende VillasAmmende Villa

Event Details

Iberofesti klassikakontsert Ammende Villas
Esinevad Adrián Bravo (viiul) ja Ashot Drnayan-Babrouski (klaver)

Kontserdil kõlavad erinevad miniatuurid viiulile ja klaverile, kusjuures erilist rõhku on pandud Hispaania heliloojate eri stiilis loodud teostele. Rahvusooper Estonia orkestri kontsertmeister Adrian Bravo viiulil ja koori kontsertmeister Ashot Drnayan-Babrouski klaveril viivad kuulaja muusikalisele teekonnale Manuel de Falla eksootilisest folkloorist Béla Bartóki rahvalikke tantsudeni, Claude Debussy värvikast impressionismist Pablo Sarasate virtuoosse loominguni.

Adrián Bravo asus Rahvusooper Estonia sümfooniaorkestrisse tööle peale magistriõpinguid prof. Mari Tampere-Bezrodny käe all Eesti Teatri- ja Muusikaakadeemias. Hetkel on ta II viiuli pillirühma kolmas kontsertmeister. Kammermuusikuna on Adrian osalenud Hispaania Riikliku Raadio salvestustel ning teeb koostööd erinevate kammeransamblite ja flamenkoartistidega.

Ashot Drnayan-Babrouski on hääleseadja, orkestripianist ja klaverisaatja Rahvusooperis Estonia ning Valgevene Riiklikus ooperi- ja balletiteatris. Ta on lõpetanud oma kodumaal Grodno Riikliku Janka Kupala Ülikooli magistrikraadiga. Ashot on kammermuusikute seas hinnatud partner oma mitmekülgsuse ja laitmatu mänguoskuse tõttu.

Pääse 5 eurot
http://ammende.ee/et/event/iberofesti-klassikakontsert/

Time

(Reede) 19:00 - 19:00

Location

Villa Ammende

Mere pst. 7, Pärnu

X