märts, 2015

29märts18:00DOMINGO FLAMENCO

Event Details

29.03 kell 18.00 Kochi Ait trahter

DOMINGO FLAMENCO

Esinevad:

Flamencostuudio Fiesta, Claudia Ševtšenko flamencotantsu stuudio, stuudio ArteFlamenco

Kaastegev: Erkki Otsman

Claudia pilt 2 üksi

Claudia Lenaerts (Ševtšenko) on lõpetanud Tallinna Ülikooli teatrieriala ja Kultuuritöötajate Täienduskooli koreograafia eriala. Flamenkotantsu õpinguid alustas Soomes, seejärel Sevillas, Granadas, Jerezes ja Belgias. 1990. aastal tõi flamenkotantsu Eestisse ja on esimene flamenkotanstu õpetaja Eestis. 1991. aastal lõi Claudia Ševtšenko flamencotantsu stuudio kus tegutseb pedagoogi, koreograafi ja tantsijana kuni tänaseni. Stuudio juures tegutseb ka tantsutrupp, kes osaleb kontsertidel, etendustel, tellitud üritustel. Claudia on teinud koostööd erinevate teatrite ja muusikutega nii Eestis, Lätis, Soomes, Belgias, Hispaanias. Hetkel lepinguline tantsija Rahvusooperis Estonia.

Anne Anderson Stuudio Fiesta (1)

Flamencostuudio Fiesta tegutseb Nõmme Noortemaja juures juba 16 aastat. Põhiliselt harrastatakse klassikalist flamenkotantsu selle väljakujunenud vormides, edasijõudnutega ka modernsemat stiili. Stuudio juhendaja Anne Anderson-Mäses on flamenkotantsuga tegelenud üle 20 aasta. Sellesse aega mahub pidev enesetäiendus algul Soomes, hiljem Hispaanias (õpetajateks näit. Matilde Coral, Belen Maya, Manuel Betanzos, Mercedes Ruiz, Antonio El Pipa, Isabel Bayon jt.). Pikaaegse pedagoogilise töö eest on Anne Mäsesele omistatud vanemõpetaja ametijärk ja Tallinna “Aasta õpetaja” tiitel. Lisaks Eestile käib Anne Mäses regulaarselt õpetamas Riia tantsukoolis “Alegria” ja on tantsijana üles astunud Lätis, Rootsis ja Soomes.

mariaraak

Maria Rääk on lõpetanud Tallinna Ülikooli koreograafia eriala ning õppinud flamencot Madridis, Sevillas ja Jerezis Hispaania parimate õpetajate käe all. Maria on tegutsenud flamencotantsija ja õpetajana Eestis, Lätis, Soomes, Rootsis, Saksamaal ja Hispaanias. Teinud koostööd erinevate muusikute, tantsijate ja organisatsioonidega, sealhulgas BFM solisti Nene Montoyaga, Jose Torres Trioga, ansamblitega Remendaos ja Chico & The Gipsyes, Vaasa Linnaorkestri ja Eesti Kontserdiga. Praegu tegutseb tantsija, koreograafi ja tantsuõpetajana omaloodud stuudios Arte Flamenco.

Erkki Otsman pilt

Domingo Flamencol teeb kaasa Erkki Otsman, kes on hariduselt bioloog ja prantsuse keele õpetaja ning laulnud publiku ees juba üle 20 aasta. Ta on suur Hispaania fänn, kelle lemmiklinnaks on Granada. Mõnda aega tagasi õppis flamenkotantsu Claudia Ševtsenko stuudios. Coplade ja pasadoblite esitamiseni jõudis läbi reiside, heade artistide kuulamise ja keeleõppe.

Pääse: 5 eurot

Claudia Ševtšenko flamencotantsu stuudio: www.flamenco.planet.ee

Flamencostuudio Fiesta: www.hot.ee/studiofiesta

Stuudio ArteFlamenco: www.arteflamenco.ee

Erkki Otsman: www.otsman.com

Kochi_Aidad_trahter logo

Kochi Ait Trahter

Lootsi 10, Tallinn

trahter@kochiaidad.ee

Tel: +372 666 73 08

Time

(Pühapäev) 18:00

Location

Kochi Ait trahter

Lootsi 10, 10151 Tallinn

X