Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, class '' not found in /data01/virt49022/domeenid/www.iberofest.ee/htdocs/wp-includes/class-wp-hook.php on line 324
DOMINGO FLAMENCO – Iberofest

märts, 2016

27märts18:00DOMINGO FLAMENCO

Event Details

P 27.03 kell 18.00 Scotland Yard
DOMINGO FLAMENCO

Esinevad flamencostuudio Fiesta ja Claudia Ševtšenko flamencotantsu stuudio juhid ja õpilased

Claudia Lenaerts (Ševtšenko) on lõpetanud Tallinna Ülikooli teatrieriala ja Kultuuritöötajate Täienduskooli koreograafia eriala. Flamenkotantsu õpinguid alustas Soomes, seejärel Sevillas, Granadas, Jerezes ja Belgias. 1990. aastal tõi flamenkotantsu Eestisse ja on esimene flamenkotanstu õpetaja Eestis. 1991. aastal lõi Claudia Ševtšenko flamenkotantsu stuudio kus tegutseb pedagoogi, koreograafi ja tantsijana kuni tänaseni. Stuudio juures tegutseb ka tantsutrupp, kes osaleb kontsertidel, etendustel, tellitud üritustel. Claudia on teinud koostööd erinevate teatrite ja muusikutega nii Eestis, Lätis, Soomes, Belgias, Hispaanias. Teeb kaastööd ka Rahvusooperiga Estonia.

Anne Anderson Stuudio Fiesta 2

Flamencostuudio Fiesta tegutseb Nõmme Noortemaja juures juba 16 aastat. Põhiliselt harrastatakse klassikalist flamenkotantsu selle väljakujunenud vormides, edasijõudnutega ka modernsemat stiili. Stuudio juhendaja Anne Anderson-Mäses on flamenkotantsuga tegelenud üle 20 aasta. Sellesse aega mahub pidev enesetäiendus algul Soomes, hiljem Hispaanias (õpetajateks näit. Matilde Coral, Belen Maya, Manuel Betanzos, Mercedes Ruiz, Antonio El Pipa, Isabel Bayon jt.). Pikaaegse pedagoogilise töö eest on Anne Mäsesele omistatud vanemõpetaja ametijärk ja Tallinna “Aasta õpetaja” tiitel. Lisaks Eestile käib Anne Mäses regulaarselt õpetamas Riia tantsukoolis “Alegria” ja on tantsijana üles astunud Lätis, Rootsis ja Soomes.

Flamenkotantsu huvilistel tasub oodata novembrit, mil valmib etendus “Picasso naised”, mis on pühendatud Pablo Picasso 135 sünniaastapäevale ja Eesti flamenko 25. sünnipäevale. “Picasso naised” on etendus naistest, kes olid Picasso elus tähtsal kohal abikaasa, elukaaslase või armukesena ning nende omavahelistest suhetest ja ka suhetest Picassoga. Läbi nende suhete tuleb välja ka Picasso loomus ja tema tegemised kunstis ja eraelus.

Sissepääs tasuta!

 

Scotland Yard

claudiasetvesenko

 

http://www.hot.ee/s/studiofiesta/

http://www.flamenco.planet.ee/

Time

(Pühapäev) 18:00

Location

Scotland Yard

Mere pst 6, 10111 Tallinn

X